Yhteystiedot Leader Ravakka

Ulla Kallio

Toiminnanjohtaja

0440344345
ulla.kallio@ravakka.fi

Hallinto
Yritystuet ja yritysryhmähankkeet, alueiden väliset hankkeet

Juuliska Seikola

Hankeneuvoja ja kv-koordinaattori

044 7929001
juuliska.seikola@ravakka.fi

Yhdistysten hankkeet, NuorisoLeader, kansainväliset asiat

Pekka Alho

Ympäristöneuvoja

040 0829074
pekka.alho@turkuamk.fi

Ympäristöneuvontaa yhdistyksille

Tiina Saaresranta

Hankekoordinaattori

0447929005
tiina.saaresranta@varsinhyva.fi

EkoTeko-hanke
Neuvontaa yhdistyksille kestävän kehityksen edistämisessä

Jouko Parviainen

Hankekoordinaattori

044 7291302
jouko.parviainen@varsinhyva.fi

Outdoor Leader -hanke
Luonto- ja retkikohteiden ylläpitäjien verkosto

Mimmi Virtanen

Viestintäkoordinaattori

044 7929000
mimmi.virtanen@ravakka.fi

Viestintä

Mika Halttu

Kalatalousaktivaattori

044 792 9002
mika.halttu@ravakka.fi

Kala-Leader
Hankeneuvontaa kalastusyrittäjille, kalastus- ja kalataloushankkeet

Saija Mustaniemi

Hankekoordinaattori

044 710 9801
saija.mustaniemi@samk.fi

Echoes -hanke

Susanna Laurell

Taloushallinnon assistentti


susanna.laurell@ravakka.fi

Iida Pakkanen

Tiedottaja

044 973 3416
iida.pakkanen@pyhajarviseutu.fi

Satakunnan Leader-ryhmien yhteinen viestintä

Janica Vilen

Tiedottaja

044 0630 630
janica.vilen@haloomaaseutu.fi

Varsinais-Suomen Leader-ryhmien yhteinen viestintä

Tuuli Jansson

Projektikoordinaattori


Perhevapaalla

Maaseudun kehittämisyhdistys Ravakka ry

Rauhankatu 4
23500 UUSIKAUPUNKI

Toimiston sisäänkäynti on rakennuksen  eteläpäädyssä. Toimisto sijaitsee 3. kerroksessa kierreportaiden päässä. Valitettavasti toimistoomme ei ole esteetöntä kulkua. Pyydämme sopimaan tapaamiset etukäteen henkilökunnan kanssa. Päivystävä neuvontapuhelinnumero on 0440 344345.

 

Siirrymme vähitellen verkkolaskutukseen

Maaseudun kehittämisyhdistys Ravakka lopettaa vähitellen paperisten laskujen vastaanoton. Verkkolaskuosoitteemme on FI7352110320037843, välittäjätunnus OKOYFIHH ja Y-tunnuksemme 1108653-2.

 

Toistaiseksi laskun voi lähettää myös sähköpostitse: toimisto(at)ravakka.fi

#Somesta

function translateJuicer() { jQuery('.j-paginate').text("Lataa lisää") }